yurtdisi-egitim-danismanligi-basvuru
Yurtdışı Eğitim Yurtdışı Eğitim yurtdışı eğitim Tıklayınız

2016 İstanbul Yurtdışı Eğitim Fuarları

2016 İstanbul Yurtdışı Eğitim Fuarları İstanbul’da Ne zaman başlıyor ?

İstanbul’da , yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin katılabileceği fuarlar hakkında detaylı bilgiler şu şekilde.

30. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları

30.IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları bu yıl 28 – 30 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek. Fuarlara yaklaşık 25 farklı ülkeden 200 civarında üniversite ve kolejin katılması bekleniyor.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları yoğun ilgi sebebi İstanbul’un hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası’nda düzenleniyor. Yurtdışında eğitim ve kariyer düşünenler için  100 den fazla seminerin düzenleneceği fuara özelikle Amerika, Kanada, Almanya gibi bir çok ülkeden önemli bir katılım bekleniyor.

İstanbul IEFT Yurtdışı eğitim fuar takvimi şu şekilde.

  • 28 Ekim 2016 –   İstanbul Bostancı Dedeman Otel 12:00 – 18:00
  • 29-30 Ekim  2016 – İstanbul  Kongre Merkezi Otel  13:00 – 19:00

 

a² Yurtdışı Eğitim Fuarı

2001 yılından bu yana düzenlenmekte olan Akare yurtdışı eğitim fuarlarına, Amerika, Kanada, Avustralya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen saygın üniversite ve dil okulları katılıyor. Aynı zamanda Akare yurtdışı eğitim fuarında kariyerlerine önem veren  ve yurtdışında kariyer düşünenler için kaçırılmaması gereken önemli seminerler var.

Farklı ülkelerde eğitim görmek isteyenler öğrenciler için düzenlenen Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nın öğrencilere sunduğu en büyük fırsat, Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, İsviçre, Avustralya, Norveç ve Macaristan gibi ülkelerden gelen okulların kayıt yetkilileri ile yüz yüze tanışma bilgi alma imkanı vermesidir.

Akare Yurtdışı eğitim İstanbul fuar takvimi şu şekildedir.