yurtdisi-egitim-danismanligi-basvuru
Yurtdışı Eğitim Yurtdışı Eğitim yurtdışı eğitim Tıklayınız

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Dünya’nıkanada_dil_okullari_fiyatlarin refah düzeyi en yüksek ülkelerinden biri olan Kanada’da tüm eğitim alanlarında olduğu gibi, yabancı dil eğitimleri de özenle verilmektedir. Hükümetin kontrolü altında olan bu eğitim okulları kontrol ve garanti altındadır. Kaliteli bir seçenek olan Kanada dil okulları sayesinde yabancı dil öğrenmek artık çok kolay hale gelmiştir. Son yıllarda dil okulları pazarındaki payını arttırabilmek için çeşitli kampanyalar ve indirimler de yapılmaktadır. Bu anlamda yurtdışında eğitim almak isteyen birçok öğrenci Kanada’yı tercih etmektedir.

1994 yılından beri BM tarafından dünyada yaşanılacak en iyi ülkelerden biri olarak seçilen Kanada, yaygın eğitim olanakları ve yaşam süresinin uzunluğu açısından da değerlendirilmektedir. Ayrıca suç ve şiddet oranının çok düşük olduğu Kanada yaşanılabilecek ülkelerden biridir. Toronto ve Montreal gibi ünlü şehirleriyle de tanınan Kanada’da dil öğrenmek bu yüzden çok eğlenceli hale gelmektedir. İngilizcenin yanında bölgede hâkim olan Fransızcayı da rahatlıkla öğrenebilir ve konuşabilecek seviyeye gelebilirsiniz. Özellikle Quebec bölgesinde %75’lik bir orana yakın Fransız’ın yaşaması, bu dilin çok konuşulmasında etkili olmuştur. Dünya’nın etnik guruplarının tamamının varlığından söz edilebilir Kanada’da. Bunun sonucunda da farklı kültürler özdeşlemiş bir Kanada mutfağı ve aktiviteleri bulunmaktadır. Kanada’da kulüplere ve etnik alt yapılarının çeşitliliğini temsil eden dernekler de bulunuyor. Yabancı dil okullarında öğrencileri danışmanları da öğrencilere bu tarz konularda bilgiler vermektedir.

Kanada dil okulları gerçekten de oldukça yüksek kalite standartlarında eğitim vermektedir. Kanada’da alacağınız eğitim sonucunda İngilizce sorununuza kesin çözüm bulacak ve rahatlıkla konuşabileceksiniz. Kanada’da eğitim alırken konaklama ihtiyaçlarınız için de birçok seçenek bulunur. İstediğiniz şekilde konaklama şansını var. Aile yanında konaklama fırsatlarından da yararlanabiliyorsunuz. Bunun yanında öğrenci yurtları da çokça tercih edilmektedir. Kanada’da bulunan dil okullarına bakacak olursak; Vancouver, Toronto, Calgary ve Montreal İngilizce Dil Okullarının bulunduğu merkezlerdendir. Kolay bir şekilde İngilizceyi keşfetmek isteyen herkesin Kanada’da eğitim alması ve bunu uygulaması gerekmektedir. Günümüzde yabancı dil öğrenimi açısından en çok tavsiye edilen ülkelerden biridir.

2016 ILAC Kanada dil okulu ücretleri

ilac-kanada-dil-okulu-fiyatlari